دات نت نیوک
به بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه خوش آمدید
 • Image 1
  Image 2
  Image 3
  Image 4
  Image 5
 • Image 7
  Image 8
 • Image 2
  Image 3
  Image 4
  Image 5

بيمارستان چشم‌پزشکي نگاه يکي از مراکز مهم بهداشتي درماني کشور مي‌باشد که مورد توجه مسئولين توريستي و توريسم درماني از سراسر کشور و ديگر کشورهاي همجوار و حتي هموطنان مقيم ساير کشورها خواهد بود که با راه‌اندازي بيمارستان نگاه و استفاده از روش‌هاي نوبت‌دهي غير حضوري انشاءا... همانطور که در مجموعه نگاه 1 و 2 تا بحال سعي شده است بهترين سرويس‌ها به بيماران و مراجعين محترم داخلي و ديگر کشورهاي همجوار ارائه شود، بهترين و مدرن‌ترين سرويس‌هاي تشخيصي و درماني به مراجعين اقصي نقاط کشور و کشورهاي همجوار و ساير مراجعين ارائه خواهد گرديد تا اين عزيزان از عزيمت به کشورهاي دوردست بي نياز و به لحاظ مسائل فرهنگي نيز در رفاه باشند.

ارزشها

بیمار محوری
ما بر این باوریم که مشارکت و تعامل با بیماران به عنوان مشتریان نهایی بیمارستان، از اهمیت بسیاری برخوردار است و همه فرایندهای بیمارستان باید در راستای خدمات به بیماران باشد .
عدالت و برابری
ما بر این باوریم که باید خدمات درمانی برای همه بیمران فارغ از جنس، نژاد، ملیت، و مذهب به صورت یکسان و با بالاترین کیفیت ارائه شود .
نوآوری
ما تلاش خواهیم کرد که برای ارائه خدمات به بیماران و همچنین کارکنان از روشهای نوین بهره مند شویم و فضایی را فراهم آوریم که خلاقیت در آن شکوفا شود .
ارتقای مداوم کیفیت و ایمنی خدمات
ما بر این باوریم که کیفیت خدمات را باید به صورت مداوم ارتقا داده و همیشه تلاش خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهیم .
کار گروهی
تلاش ما بر این خواهد بود که فرهنگ کار گروهی در بیمارستان نهادینه شود و همه کارکنان بر پایه احترام و ارتباط انسانی مناسب خدمات لازم را به بیماران ارائه دهند .
یادگیری
به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش بر این است تا در ارائه خدمات به مشتریان داخلی و خارجی, همواره در مسیر یادگیری گام برداریم و از تجربیات بهترین سازمانها در این زمینه بهرمند شویم

خدمات ویژه نگاه

Untitled 1

ما برآنیم که در زمینه تشخیص و درمان بیماری های چشم با معیارهای استاندارد در کشور و منطقه EMRO پیشرو باشیم و به یکی از مطمئن ترین مراکز چشم پزشکی از نظر بیماران، در کشور و منطقه تبدیل شویم. همچنین ما برآنیم تا سال 1400، در زمینه بهره مندی از فناوری های روز چشم پزشکی به عنوان مجهزترین بیمارستان چشم پزشکی کشور شناخته شویم. بیمارستان چشم پزشکی نگاه، به عنوان یکی از بزرگ ترین بیمارستان های تخصصی چشم پزشکی کشور ماموریت دارد تا با ارتقای مداوم و تعالی کیفیت خدمات و ارائه درمان ایمن منجر به بهبود موثر بینایی بیماران مراجعه کننده به بیمارستان شود.

 

شرکتها و موسسات طرف قرارداد