دات نت نیوک
به بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه خوش آمدید
 • Image 1
  Image 2
  Image 3
  Image 4
  Image 5
 • Image 7
  Image 8
 • Image 2
  Image 3
  Image 4
  Image 5

سرخط اخبار :

بيمارستان چشم‌پزشکي نگاه يکي از مراکز مهم بهداشتي درماني کشور مي‌باشد که مورد توجه مسئولين توريستي و توريسم درماني از سراسر کشور و ديگر کشورهاي همجوار و حتي هموطنان مقيم ساير کشورها خواهد بود که با راه‌اندازي بيمارستان نگاه و استفاده از روش‌هاي نوبت‌دهي غير حضوري انشاءا... همانطور که در مجموعه نگاه 1 و 2 تا بحال سعي شده است بهترين سرويس‌ها به بيماران و مراجعين محترم داخلي و ديگر کشورهاي همجوار ارائه شود، بهترين و مدرن‌ترين سرويس‌هاي تشخيصي و درماني به مراجعين اقصي نقاط کشور و کشورهاي همجوار و ساير مراجعين ارائه خواهد گرديد تا اين عزيزان از عزيمت به کشورهاي دوردست بي نياز و به لحاظ مسائل فرهنگي نيز در رفاه باشند.

ارزشها

بیمار محوری
ما بر این باوریم که مشارکت و تعامل با بیماران به عنوان مشتریان نهایی بیمارستان، از اهمیت بسیاری برخوردار است و همه فرایندهای بیمارستان باید در راستای خدمات به بیماران باشد .
عدالت و برابری
ما بر این باوریم که باید خدمات درمانی برای همه بیمران فارغ از جنس، نژاد، ملیت، و مذهب به صورت یکسان و با بالاترین کیفیت ارائه شود .
نوآوری
ما تلاش خواهیم کرد که برای ارائه خدمات به بیماران و همچنین کارکنان از روشهای نوین بهره مند شویم و فضایی را فراهم آوریم که خلاقیت در آن شکوفا شود .
ارتقای مداوم کیفیت و ایمنی خدمات
ما بر این باوریم که کیفیت خدمات را باید به صورت مداوم ارتقا داده و همیشه تلاش خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهیم .
کار گروهی
تلاش ما بر این خواهد بود که فرهنگ کار گروهی در بیمارستان نهادینه شود و همه کارکنان بر پایه احترام و ارتباط انسانی مناسب خدمات لازم را به بیماران ارائه دهند .
یادگیری
به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش بر این است تا در ارائه خدمات به مشتریان داخلی و خارجی, همواره در مسیر یادگیری گام برداریم و از تجربیات بهترین سازمانها در این زمینه بهرمند شویم

خدمات ویژه نگاه